To'liq nomlanishi:"AGRO LOGISTIK AAA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2021Ro'yxatga olish raqami:943374Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:05.03.2025Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01470 - PаrrаndаchilikTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706242864 - Buxoro viloyati, Romitan tumani, Bog‘iturkonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:30.01.2021Регистрационный номер:943374Дата перерегистрации:30.01.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:05.03.2025Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01470 - ПтицеводствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706242864 - Бухарская область, Ромитанский район, БогитурконСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления