To'liq nomlanishi:"PESHKUSEMSTROY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.02.2018Ro'yxatga olish raqami:571288Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.02.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:23510 - Tsement ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706240807 - Buxoro viloyati, Peshku tumani, JonkeldiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:01.02.2018Регистрационный номер:571288Дата перерегистрации:01.02.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:23510 - Производство цементаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706240807 - Бухарская область, Пешкунский район, ДжангельдыСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления