To'liq nomlanishi:"AVANGART PLANET AGRO" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.05.2017Ro'yxatga olish raqami:518133Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.08.2025Ustav kapitalining hajmi:474 149 751.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:93290 - Dаm olish vа ko'ngil ochishni tаshkil etish bo'yichа boshqа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:17.05.2017Регистрационный номер:518133Дата перерегистрации:14.01.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.08.2025Размер уставного фонда:474 149 751.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:93290 - Прочая деятельность по организации отдыха и развлеченийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления