To'liq nomlanishi:"SUVONQULOVA GULNOZA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.06.2008Ro'yxatga olish raqami:53980Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.08.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:223 024 751.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.06.2008Регистрационный номер:53980Дата перерегистрации:27.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:223 024 751.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020184826Статус свидетельства НДС: