To'liq nomlanishi:"STANDARD INTERNATIONAL HOLDINGS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.10.2017Ro'yxatga olish raqami:549935Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.10.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:29200 - Аvtotrаnsport vositаlаri uchun kuzovlаr ishlаb chiqаrish; treylerlаr vа yarim pritseplаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726264 - Toshkent shahri, Bektemir tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:25.10.2017Регистрационный номер:549935Дата перерегистрации:25.10.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:29200 - Производство кузовов для автотранспортных средств; производство трейлеров и полуприцеповОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726264 - город Ташкент, Бектемирский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления