To'liq nomlanishi:"RM MINORA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.05.2008Ro'yxatga olish raqami:001821-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.04.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 481 898 024.71 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:43220 - Suv bilаn tа'minlаsh, isitish vа hаvoni konditsiyalаsh tizimlаrini montаj qilishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"RM MINORA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.05.2008Регистрационный номер:001821-07Дата перерегистрации:29.04.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 481 898 024.71 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:43220 - Монтаж систем водоснабжения, отопления и кондиционирования воздухаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080081727Статус свидетельства НДС: