To'liq nomlanishi:"AGROGOODS MCHJ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.02.2015Ro'yxatga olish raqami:1543Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.05.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 605 676 767.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46740 - Metаll buyumlаr, suv quvurlаri vа isitish uskunаlаri vа inventаrlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730405 - Farg‘ona viloyati, Qo‘qonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AGROGOODS MCHJ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.02.2015Регистрационный номер:1543Дата перерегистрации:07.05.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 605 676 767.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46740 - Оптовая торговля металлическими изделиями, водопроводным и отопительным оборудованием и инвентаремОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления