To'liq nomlanishi:"OSON FINANCE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT MIKROMOLIYA TASHKILOTI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.02.2025Ro'yxatga olish raqami:2734590Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.02.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:01.06.2026Ustav kapitalining hajmi:2 000 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:64990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, sug`urtаlаsh vа nаfаqа jаmg`аrmаlаri xizmаtlаridаn tаshqаri moliyaviy xizmаtlаrning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:20.02.2025Регистрационный номер:2734590Дата перерегистрации:25.02.2025Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.06.2026Размер уставного фонда:2 000 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:64990 - Другие виды финансовых услуг, за исключением услуг страховых и пенсионных фондов, не отнесенные к прочим категориямОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления