To'liq nomlanishi:"NEW LINE BEVERAGES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2015Ro'yxatga olish raqami:008149-09Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.12.2021Ustav kapitalining hajmi:209 028 737.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46342 - Spirtsiz ichimliklаr vа pivoning ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:04.03.2015Регистрационный номер:008149-09Дата перерегистрации:04.03.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.12.2021Размер уставного фонда:209 028 737.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46342 - Оптовая торговля безалкогольными напитками и пивомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления