To'liq nomlanishi:"IMAN SPV 4YOU SAYRAM1 VA KOMPANIYA KOMMANDIT SHIRKAT" KOMANDIT SHIRKAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.04.2025Ro'yxatga olish raqami:2802996Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:58 750 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:84130 - Iqtisodiy fаoliyatni sаmаrаli olib borishgа ko'mаklаshish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:190 - Boshqa guruhlarga kiritilmagan tijorat tashkilotiSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:27.04.2025Регистрационный номер:2802996Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:58 750 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:84130 - Регулирование и содействие эффективному ведению экономической деятельностиОПФ:190 - Коммерческая организация, не включенная в другие группировкиСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления