To'liq nomlanishi:"ECO BORN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.05.2018Ro'yxatga olish raqami:609918Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.04.2026Ustav kapitalining hajmi:175 630 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10410 - O'simlik vа hаyvonlаr yog`lаri vа moylаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ECO BORN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.05.2018Регистрационный номер:609918Дата перерегистрации:05.07.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.04.2026Размер уставного фонда:175 630 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:10410 - Производство растительных и животных масел и жировОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления