To'liq nomlanishi:"TECHNO AGRO STEVIA IMPEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.02.2013Ro'yxatga olish raqami:4247Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.02.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:420 021 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46650 - Ofis mebellаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727265825 - Toshkent viloyati, Toshkent tumani, Ko‘k SaroySOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.02.2013Регистрационный номер:4247Дата перерегистрации:08.02.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:420 021 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46650 - Оптовая торговля офисной мебельюОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265825 - Ташкентская область, Ташкентский район, КуксарайСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления