To'liq nomlanishi:"JAMOL INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.04.2007Ro'yxatga olish raqami:2045947Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727249 - Toshkent viloyati, Parkent tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"JAMOL INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.04.2007Регистрационный номер:2045947Дата перерегистрации:23.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727249 - Ташкентская область, Паркентский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления