To'liq nomlanishi:"CROSSFIELD AGRO PESHKU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.10.2020Ro'yxatga olish raqami:900829Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.10.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:29.11.2023Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01230 - Tsitrus mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706240821 - Buxoro viloyati, Peshku tumani, Qal’ai MirishkorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.10.2020Регистрационный номер:900829Дата перерегистрации:07.10.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.11.2023Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01230 - Выращивание цитрусовых фруктовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706240821 - Бухарская область, Пешкунский район, КалаймиришкарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления