To'liq nomlanishi:"BUKHARA-BIZNES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.05.2004Ro'yxatga olish raqami:438Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.11.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:472 220 868.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23610 - Betondаn qurilish uchun buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BUKHARA-BIZNES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.05.2004Регистрационный номер:438Дата перерегистрации:12.11.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:472 220 868.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23610 - Производство строительных изделий из бетонаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306010083119Статус свидетельства НДС: