To'liq nomlanishi:"SEEYAR NAVOI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.03.2019Ro'yxatga olish raqami:703590Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.03.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:2 520 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:28290 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn umumiy foydаlаnishgа mo'ljаllаngаn mаshinа vа uskunаlаrni ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712401 - Navoiy viloyati, NavoiySOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SEEYAR NAVOI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.03.2019Регистрационный номер:703590Дата перерегистрации:27.03.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:2 520 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:28290 - Производство прочих машин и оборудования общего назначения, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712401 - Навоийская область, НавоиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления