To'liq nomlanishi:"ELBEK MENEDJMENT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.02.2022Ro'yxatga olish raqami:1096578Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:23320 - G`isht, cherepitsа vа pishirilgаn loydаn boshqа qurilish mаteriаllаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727212 - Toshkent viloyati, Ohangaron tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.02.2022Регистрационный номер:1096578Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:23320 - Производство кирпича, черепицы и прочих строительных изделий из обожженной глиныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727212 - Ташкентская область, Ахангаранский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления