To'liq nomlanishi:"AMPER-TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.08.2019Ro'yxatga olish raqami:751558Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.08.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47540 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа mаishiy elektr tovаrlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726264 - Toshkent shahri, Bektemir tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AMPER-TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.08.2019Регистрационный номер:751558Дата перерегистрации:12.08.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47540 - Розничная торговля в специализированных магазинах бытовыми электротоварамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726264 - город Ташкент, Бектемирский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления