To'liq nomlanishi:"ASRTEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.05.2024Ro'yxatga olish raqami:2475250Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.08.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.11.2024Ustav kapitalining hajmi:4 090 579 660.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703202 - Andijon viloyati, Oltinko‘l tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ASRTEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.05.2024Регистрационный номер:2475250Дата перерегистрации:01.08.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.11.2024Размер уставного фонда:4 090 579 660.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703202 - Андижанская область, Алтынкульский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления