To'liq nomlanishi:"MARHAMAT TEKSTIL" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.09.2009Ro'yxatga olish raqami:1979464Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.11.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:67 277 249 254.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13103 - Ipаk tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703227 - Andijon viloyati, Marxamat tumaniSOOGU:04564 - “O‘zbekiston paxta-to‘qimachilik klasterlari” uyushmasi

Дата регистрации:07.09.2009Регистрационный номер:1979464Дата перерегистрации:20.11.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:67 277 249 254.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13103 - Подготовка и прядение шелковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703227 - Андижанская область, Мархаматский районСООГУ:04564 - Ассоциация «Хлопково-текстильные кластеры Узбекистана»
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303160010104Статус свидетельства НДС: