To'liq nomlanishi:"XIVA-EKO BOZOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.03.2021Ro'yxatga olish raqami:970388Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:30 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47210 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа mevаlаr vа sаbzаvotlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733406 - Xorazm viloyati, XivaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XIVA-EKO BOZOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.03.2021Регистрационный номер:970388Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:30 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47210 - Розничная торговля в специализированных магазинах фруктами и овощамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733406 - Хорезмская область, ХиваСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления