To'liq nomlanishi:"XORAZM KITOB " MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.05.1996Ro'yxatga olish raqami:1178Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.12.2025Ustav kapitalining hajmi:15 949 745.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:47620 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа gаzetаlаr, jurnаllаr vа kаntselyariya tovаrlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733401 - Xorazm viloyati, UrganchSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XORAZM KITOB " MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.05.1996Регистрационный номер:1178Дата перерегистрации:13.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.12.2025Размер уставного фонда:15 949 745.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47620 - Розничная торговля в специализированных магазинах газетами, журналами и канцелярскими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733401 - Хорезмская область, УргенчСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления