To'liq nomlanishi:"AGRO IMPEX" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.06.2017Ro'yxatga olish raqami:523809Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.03.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:12 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727253 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AGRO IMPEX" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.06.2017Регистрационный номер:523809Дата перерегистрации:09.03.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления