To'liq nomlanishi:"EKOXIMTEXSERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.04.2025Ro'yxatga olish raqami:2777883Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.11.2025Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47760 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа gullаr vа boshqа o'simliklаr, urug`lаr, o'g`itlаr, uy hаyvonlаri vа ulаr uchun ozuqаlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710207 - Qashqadaryo viloyati, G‘uzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:02.04.2025Регистрационный номер:2777883Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.11.2025Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47760 - Розничная торговля в специализированных магазинах цветами и другими растениями, семенами, удобрениями, домашними животными (питомцами) и кормом для нихОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710207 - Кашкадарьинская область, Гузарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления