To'liq nomlanishi:"ROVAT MARVARID POLVONI" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2021Ro'yxatga olish raqami:959706Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.08.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:15 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:56290 - Ovqаtlаnishni tаshkil qilishning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708212 - Jizzax viloyati, Sharof Rashidov tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:04.03.2021Регистрационный номер:959706Дата перерегистрации:02.08.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:15 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:56290 - Прочие виды организации питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708212 - Джизакская область, Шароф Рашидовский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления