To'liq nomlanishi:"JIZZAX RIELTOR SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2017Ro'yxatga olish raqami:9086Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:746 360 889.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:74900 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn professionаl, ilmiy vа texnik fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708401 - Jizzax viloyati, JizzaxSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.05.2017Регистрационный номер:9086Дата перерегистрации:23.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:746 360 889.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:74900 - Прочая профессиональная, научная и техническая деятельность, не включенная в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708401 - Джизакская область, ДжизакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления