To'liq nomlanishi:INVICTA TRADING MCHJ
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.12.2014Ro'yxatga olish raqami:009623-10Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.12.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:376 722 500.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:46120 - Yoqilg`i, rudаlаr, metаllаr vа kimyoviy moddаlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:INVICTA TRADING MCHJ
Дата регистрации:02.12.2014Регистрационный номер:009623-10Дата перерегистрации:02.12.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:376 722 500.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:46120 - Деятельность агентов по оптовой торговле топливом, рудами, металлами и химическими веществамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030050241Статус свидетельства НДС: