To'liq nomlanishi:"BLOKCHAIN CULTURE EXAMPLES" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.02.2018Ro'yxatga olish raqami:583085Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.02.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:01.08.2024Ustav kapitalining hajmi:2 278 414 056.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:63990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, аxborot xizmаti ko'rsаtish bo'yichа boshqа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:26.02.2018Регистрационный номер:583085Дата перерегистрации:26.02.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.08.2024Размер уставного фонда:2 278 414 056.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:63990 - Прочая деятельность по информационному обслуживанию, не включенная в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления