To'liq nomlanishi:"KOSON AGROSIFAT KLASTER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.10.2021Ro'yxatga olish raqami:1051682Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.09.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:11.01.2026Ustav kapitalining hajmi:950 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:01619 - Dehqonchilik sohаsidа boshqа xizmаtlаr ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710229 - Qashqadaryo viloyati, Koson tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:310080172839QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:14.10.2021Регистрационный номер:1051682Дата перерегистрации:19.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:11.01.2026Размер уставного фонда:950 000 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:01619 - Предоставление прочих услуг в области растениеводстваОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710229 - Кашкадарьинская область, Касанский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310080172839Статус свидетельства НДС: