To'liq nomlanishi:"ZANDER LAND" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.11.2021Ro'yxatga olish raqami:1064925Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.04.2022Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:10200 - Bаliq, qisqichbаqаsimonlаr vа mollyuskаlаrni qаytа ishlаsh vа konservаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727256 - Toshkent viloyati, Chinoz tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ZANDER LAND" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.11.2021Регистрационный номер:1064925Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.04.2022Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:10200 - Переработка и консервирование рыбы, ракообразных и моллюсковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727256 - Ташкентская область, Чиназский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления