To'liq nomlanishi:"FISHERMAN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.07.2010Ro'yxatga olish raqami:06-0000356Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.02.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:507 294 069.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10200 - Bаliq, qisqichbаqаsimonlаr vа mollyuskаlаrni qаytа ishlаsh vа konservаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708223 - Jizzax viloyati, Mirzacho‘l tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"FISHERMAN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.07.2010Регистрационный номер:06-0000356Дата перерегистрации:13.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:507 294 069.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10200 - Переработка и консервирование рыбы, ракообразных и моллюсковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708223 - Джизакская область, Мирзачульский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления