To'liq nomlanishi:"KB GOLD SELIN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.06.2020Ro'yxatga olish raqami:862955Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:51 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13920 - Kiyimdаn tаshqаri tаyyor to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703203 - Andijon viloyati, Andijon tumaniSOOGU:08144 - "O'zbekcharmpoyabzali" uyushmasi

Полное наименование:"KB GOLD SELIN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.06.2020Регистрационный номер:862955Дата перерегистрации:23.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:51 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13920 - Производство готовых текстильных изделий, кроме одеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703203 - Андижанская область, Андижанский районСООГУ:08144 - Ассоциация Узбекчармпойабзали
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303070164474Статус свидетельства НДС: