To'liq nomlanishi:"TSEMENT TRANS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.04.2012Ro'yxatga olish raqami:16587Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.04.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.04.2022Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:08120 - Ochiq shаg`аl vа qum konlаrini ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703203551 - Andijon viloyati, Andijon tumani, KuyganyorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TSEMENT TRANS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.04.2012Регистрационный номер:16587Дата перерегистрации:19.04.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.04.2022Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:08120 - Разработка гравийных и песчаных карьеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703203551 - Андижанская область, Андижанский район, Куйган - ярСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления