To'liq nomlanishi:"COPPER PRODUCTION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.11.2019Ro'yxatga olish raqami:775318Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.11.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.01.2022Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:24440 - Mis ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712234551 - Navoiy viloyati, Karmana tumani, KarmanaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:04.11.2019Регистрационный номер:775318Дата перерегистрации:04.11.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.01.2022Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:24440 - Производство медиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234551 - Навоийская область, Карманинский район, КарманаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления