To'liq nomlanishi:"HUNTER IMRON" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.09.2018Ro'yxatga olish raqami:633748Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.09.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01700 - Ovchilik vа yovvoyi hаyvonlаrni tutish, bu sohаlаrdа xizmаt ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1727265813 - Toshkent viloyati, Toshkent tumani, ChuvalachiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HUNTER IMRON" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:06.09.2018Регистрационный номер:633748Дата перерегистрации:06.09.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01700 - Охота и отлов диких животных, включая предоставление услуг в этих областяхОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1727265813 - Ташкентская область, Ташкентский район, ЧувалачиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления