To'liq nomlanishi:"SEMURG` PARVOZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.05.2017Ro'yxatga olish raqami:007303-05Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.02.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:65 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77320 - Fuqаrolik ob'ektlаri qurish uchun mo'ljаllаngаn qurilish texnikаsi vа uskunаlаri ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SEMURG` PARVOZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.05.2017Регистрационный номер:007303-05Дата перерегистрации:24.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:65 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77320 - Аренда и лизинг строительной техники и оборудования для строительства гражданских объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления