To'liq nomlanishi:"JOMBOY G`ISHT SERVIS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.10.2009Ro'yxatga olish raqami:22874113Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.10.2009Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 434 540 696.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23320 - G`isht, cherepitsа vа pishirilgаn loydаn boshqа qurilish mаteriаllаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718209855 - Samarqand viloyati, Jomboy tumani, Qo‘ng‘irotSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.10.2009Регистрационный номер:22874113Дата перерегистрации:15.10.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 434 540 696.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23320 - Производство кирпича, черепицы и прочих строительных изделий из обожженной глиныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718209855 - Самаркандская область, Джамбайский район, КунградСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318110090428Статус свидетельства НДС: