To'liq nomlanishi:"ASL KERAMIKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.10.2005Ro'yxatga olish raqami:65Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.04.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:31 530 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:96090 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn shаxsiy xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727415 - Toshkent viloyati, OhangaronSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ASL KERAMIKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.10.2005Регистрационный номер:65Дата перерегистрации:03.04.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:31 530 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:96090 - Прочие индивидуальные услуги, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727415 - Ташкентская область, АхангаранСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления