To'liq nomlanishi:"OTASH EXIM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.03.2021Ro'yxatga olish raqami:1046372Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.09.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.03.2023Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46900 - Ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdoTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710401 - Qashqadaryo viloyati, QarshiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OTASH EXIM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.03.2021Регистрационный номер:1046372Дата перерегистрации:29.09.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.03.2023Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46900 - Оптовая неспециализированная торговляОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710401 - Кашкадарьинская область, КаршиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления