To'liq nomlanishi:"GOZZAL ERNAZAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.12.2020Ro'yxatga olish raqami:926543Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.12.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735212839 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Kegeyli tumani, Juzim bag‘SOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GOZZAL ERNAZAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:17.12.2020Регистрационный номер:926543Дата перерегистрации:17.12.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735212839 - Республика Каракалпакстан, Кегейлийский район, Жузим багСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления