To'liq nomlanishi:"CHUST TIBBIYOT VA KASB HUNAR KOLLEJI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.04.2023Ro'yxatga olish raqami:2138791Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.01.2024Ustav kapitalining hajmi:2 000 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:85320 - Texnik vа professionаl o'rtа tа'limTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714237 - Namangan viloyati, Chust tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.04.2023Регистрационный номер:2138791Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.01.2024Размер уставного фонда:2 000 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:85320 - Техническое и профессиональное среднее образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237 - Наманганская область, Чустский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления