To'liq nomlanishi:"SOLAR PANEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.02.2023Ro'yxatga olish raqami:2096433Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.09.2024Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46690 - Boshqа texnikа vа uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714237 - Namangan viloyati, Chust tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SOLAR PANEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.02.2023Регистрационный номер:2096433Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.09.2024Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46690 - Оптовая торговля прочей техникой и оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237 - Наманганская область, Чустский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления