To'liq nomlanishi:"DVIGATEL TORGOVLI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.07.2018Ro'yxatga olish raqami:623711Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:16.02.2026Ustav kapitalining hajmi:359 500 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:46180 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, tovаrlаrning аlohidа turlаri yoki bir guruh tovаrlаr ulgurji sаvdosigа ixtisoslаshgаn аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:19.07.2018Регистрационный номер:623711Дата перерегистрации:05.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.02.2026Размер уставного фонда:359 500 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326060205536Статус свидетельства НДС: