To'liq nomlanishi:"ASAXIY COMPANY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2018Ro'yxatga olish raqami:648322Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47540 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа mаishiy elektr tovаrlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ASAXIY COMPANY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.11.2018Регистрационный номер:648322Дата перерегистрации:07.11.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47540 - Розничная торговля в специализированных магазинах бытовыми электротоварамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления