To'liq nomlanishi:"PRIME KOVKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.04.2017Ro'yxatga olish raqami:512380Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.04.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.04.2026Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:25500 - Listlаngаn metаllni bolg`аlаsh, iskаnjаlаsh, qoliplаsh, rolikli egish mаshinаlаridа listlаngаn metаllni profillаsh; poroshok metаllurgiyaTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PRIME KOVKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.04.2017Регистрационный номер:512380Дата перерегистрации:27.04.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.04.2026Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:25500 - Ковка, прессование, штамповка, профилирование листового металла роликами и профилировка листового металла на роликовой листогибочной машине; порошковая металлургияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления