To'liq nomlanishi:"PERFECT LEGAL PROTECTION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.06.2020Ro'yxatga olish raqami:862310Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.06.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.04.2026Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:69109 - Boshqа yuridik xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.06.2020Регистрационный номер:862310Дата перерегистрации:22.06.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.04.2026Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:69109 - Прочие юридические услугиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления