To'liq nomlanishi:"MTO IMPEX PRO" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.10.2022Ro'yxatga olish raqami:1999703Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:12.05.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:42220 - Elektr energiyasi vа telekommunikаtsiya bilаn tа'minlаsh uchun tаqsimlovchi ob'ektlаr qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MTO IMPEX PRO" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:26.10.2022Регистрационный номер:1999703Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:12.05.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:42220 - Строительство распределительных объектов для обеспечения электроэнергией и телекоммуникациямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления