To'liq nomlanishi:"TARGET HOSTEL KOMMANDIT SHIRKATI" KOMANDIT SHIRKAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.01.2023Ro'yxatga olish raqami:2069733Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.12.2025Ustav kapitalining hajmi:15 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:55100 - Mehmonxonаlаr vа shungа o'xshаsh yashаsh joylаriTashkiliy-huquqiy shakl:190 - Boshqa guruhlarga kiritilmagan tijorat tashkilotiSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:26.01.2023Регистрационный номер:2069733Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.12.2025Размер уставного фонда:15 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:55100 - Гостиницы и аналогичные места проживанияОПФ:190 - Коммерческая организация, не включенная в другие группировкиСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления