To'liq nomlanishi:"DAVAN AQUA LAND" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.05.2021Ro'yxatga olish raqami:989562Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.06.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:111 234 800.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:55300 - Turistik oromgohlаr, dаm olish vа ko'ngilochаr pаrklаr vа shаhаrchаlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712401 - Navoiy viloyati, NavoiySOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DAVAN AQUA LAND" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.05.2021Регистрационный номер:989562Дата перерегистрации:13.06.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:111 234 800.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:55300 - Туристические лагеря, парки и городки отдыха и развлеченийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712401 - Навоийская область, НавоиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:312010159311Статус свидетельства НДС: