Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.06.1995Ro'yxatga olish raqami:1203265Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.11.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 727 138 700.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:63110 - Mа'lumotlаrni joylаshtirish vа ishlov berish bo'yichа xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AND-NAVRUZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.06.1995Регистрационный номер:1203265Дата перерегистрации:23.11.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 727 138 700.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:63110 - Услуги по размещению и обработке данныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления